muhammedmolgun @Fri 17 Nov 2017


NATO tatbikatında milli değerlerimize yapılan terbiyesizliğe tepki olarak Buca Yerleşkesi önünde basın açıklaması gerçekleştirdik. Değerli Arkadaşlar, Bildiğiniz üzere 08-17 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen NATO Tatbikatının son safhasında, tatbikatın ‘Karşıt Kuvvet’ ülke liderleri fotoğrafları arasına Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün resminin yerleştirildiği, tatbikatın siğer bölümünde ise Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN adına sahte hesap açılarak Karşıt Kuvvet liderini destekleyici ifadelere yer verildiği yine TSK mensuplarınca tespit edilmiş ve Türk ordusunun onurlu mensupları bu rezaletin yaşandığı tatbikattan geri çekilmişlerdir. NATO Genel Sekreterinin yazılı açıklama yaparak resmen özür dilemesi ve olayın bireysel eylemlerin bir sonucu olduğunu söylemesi sadece diplomatik bir hamledir ve samimiyetten uzaktır. Son dönemlerde batının Türkiye'ye karşı aldığı ırkçılığa varan tutumunun yeni bir perdesiyle karşı karşıyayız. Nato'nun en büyük ordularından birisinin başkumandanına ve kurucu liderine yapılan bu terbiyesizlik Türkiye'ye yapılmış bir terbiyesizliktir. Türkiye, Batının iki yüzlü bu tutumunu çok uzun bir zamandır bilmektedir. Maalesef, pkk'yı destekleyen, fetö'yü koruyan ve son günlerde rakka'da gördüğümüz üzere deaş'la dahi ilişki içinde olan sözde müttefiklere sahibiz. Ancak, Karşılarında el pençe divan durmayan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün anti-emperyalist duruşuna sahip, doğruyu her mecrada dile getiren bir lider tarafından yönetiliyor ülkemiz. Bu sebeple o elit, o entelektüel, o çağdaş Batı gidiyor, yerine ahlaksız, yozlaşmış, değersiz bir posa kalıyor. İçlerindeki irini, cerahatı her yerde boşaltmaya çalışıyorlar ama ne hacet, tükürdüklerini yalıyorlar ve yalayacaklar. Ancak bu sözde müttefikler bilsinler ki bizim gibi gençler olduğu sürece, ülkemize pranga vuramayacaksınız, milletimizi aşağılamayacaksınız, size olan kızgınlığımız ise bizi doğrudan ayırmayacak ve sizin gibi olmayacağız.

muhammedmolgun @Thu 09 Nov 2017


Genel Başkan Yardımcımız,İzmir Milletvekilimiz sn. Hamza Dağ'ın İl Başkanlığımız'da düzenlediği ve İzmir'in gündemine yönelik basın açıklamasına katıldık. İzmir'de tamamlanmış ve yapımı devam eden projeler hakkında bilgi veren Hamza Dağ başkanımız, özellikle yağını devam eden "35 Proje" için de yeni müjdeler verdi.

muhammedmolgun @Sat 28 Oct 2017


Adalet Bakanımız sn. Abdülhamit Gül İl binamızın ziyaret etti. Yaptığı basın açıklaması sonrası, Bornova Teşkilatımızla ve Liseli kardeşlerimiz ile hatıra fotoğrafı çekildik..

muhammedmolgun @Sat 21 Oct 2017


İl gençlik kollarımızca düzenlenen münazara yarışmamızda ilçemizi hakkı ile temsil ederek zafere ulaştıran kardeşlerimizi yürekten tebrik ederim...